Google+

درباره ما

بسم رب الجمیل

گروه هشت بهشت با استعانت از خداوند متعال پس از سالها فعالیت در عرصه تولید تابلو فرش های دستباف در سال ملقب به ((اقتصاد و فرهنگ)) به منظور افزایش رضایتمندی و  تسهیل دسترسی مشتریان و استاندارد سازی عرضه محصولات در سطح بازارهای داخلی و خارجی،  به صورت مستقیم محصولات همین گروه را تحت عنوان برند “فرش هشت بهشت” عرضه میدارد.

این مجموعه امیدوار است با بهره گیری از بهترین بافندگان فرش ایران زمین و با هدف “بازتعریف کیفیت و ظرافت” در زمینه بافت تابلوفرش های دستباف، بتواند گستره فعالیت های خود را در بازارهای داخلی و جهانی افزایش داده و هرچند اندک سهمی در افزایش صادرات غیر نفتی کشورمان داشته باشد.

همچنین گروه هشت بهشت در آبان ماه سال ۹۳، با همکاری اتحادیه تولید کنندگان صنایع دستی فعالیت خود را در حوزه های گوناگون عرضه صنایع دستی شامل سفال، چرم، خاتم، میناکاری، سنگ های تزیینی، شیشه و … گسترش داد.

این مجموعه از سال جاری اقدام به عرضه تابلو فرش های دستباف و مصنوعات صنایع دستی در سطح فروشگاه های زنجیره ای به منظور تسهیل دسترسی مشتریان و ارتقاء استاندارد های عرضه مصنوعات صنایع دستی نمود.

امید است که با توکل به پروردگار متعال و تلاش و کوشش مستمر خانواده هشت بهشت بتوانیم قدمی در راستای تعالی هنر فرزندان این مرز و بوم، اشتغال زایی و ارتقاء استاندارد های هنری در زمینه تولید و عرضه فرش دستباف و صنایع دستی برداریم و “طرحی نو دراندازیم”

مدیریت هشت بهشت